Lidé ve Förch

			Václav Šilhan

Václav Šilhan

Jmenuji se Václav Šilhan a v roce 2006 jsem přivedl firmu na trh do Čech a měl možnost zúročit své zkušenosti z minulosti. Je mi 56 let a jsem otec dospělé dcery. Společnost beru jako svoje další dítě, které stále roste a vyvíjí se. V současné chvíli pracuji jako jednatel společnosti Förch v Čechách a letos budeme společně slavit 17 let.

Díky své práci jsem velmi časově zaneprázdněn, o to více si dokáži užít svůj volný čas, ať sám nebo se svojí rodinou a čtyřnohým loveckým kamarádem. Mezi mé největší koníčky patří myslivost, cestování a motocykl – díky nim dokáži velmi dobře vypnout a načerpat síly.

			Petr Králik

Petr Králik

Můj příběh ve firmě Förch začal hned po studiích v roce 2011, kdy jsem nastoupil jako obchodní zástupce. Po 3 letech mě firma umožnila kariérně růst a přesunul jsem se postupně z terénu na pozici produktového a marketingového manažera, kde zúročuji zkušenosti z prodeje.

Má práce je velmi různorodá a stále přicházím do styku s novými věcmi. Zároveň mě firma podporovala v rozšiřování si vzdělání, kdy mě zaplatila a umožnila studium MBA programu na VŠE. Od roku 2023 je pro mně novou výzvou vybudování nové divize. V mém životě je pro mě důležitá rodina, přátelé a sport. Mám rád pozitivní přístup k životu a když potřebuji vypnout či se nabýt pozitivní energií, běh je pro mě ideální stimulant.

			Erik Vymětal

Erik Vymětal

Jmenuji se Erik Vymětal a v prodeji působím již od roku 1992. Ve firmě Förch pracuji od samého počátku na pozici oblastního vedoucího a mám na starost OZ na severní Moravě. Práce v přímém prodeji je náročná, ale každý den je jiný. Setkáváme se s různými lidmi, každý zákazník má specifické požadavky a potřeby. Jsem hrdý na produkty značky Förch, kdy se můžu spolehnout na šíři, kvalitu a užitnou hodnotu produktů. Dobíjet baterky mi hlavně pomáhá rodina, přátelé a v posledních pár letech cestování na motorce.

			František Šustek

František Šustek

Po letech podnikání v oblasti gastronomie padlo životní rozhodnutí změnit úplně obor a začít nový život. Rozhodl jsem se pro obchodní sféru a začal pracovat jako obchodní zástupce. V roce 2006 jsem byl osloven nově vznikající firmou, která mě zaujala. Nastoupil jsem na pozici obchodního zástupce a díky píli a svému nastavení jsem se vypracoval na nejlepšího prodejce.

V roce 2010 jsem se stal OV pro jižní část Moravy a musel jsem se naučit spoustu nových věcí včetně vedení lidí. Patřím mezi nejlépe produktově vybavené zaměstnance a svým kolegům a zákazníkům rád předávám zkušenosti. Svůj volný čas nejraději trávím s rybářským prutem.

			Martina Nagyová

Martina Nagyová

Nabídka pracovat pro zahraniční firmu byla pro mě v roce 2006 vítána a ráda jsem jí využila. Od počátku pracuji v oddělení fakturace a má práce prošla za tu dobu spoustou změn. Pracovní procesy se neustále vylepšují a usnadňují mi každodenní činnost. Součástí mé práce je i pravidelná komunikace s kolegy v terénu. I po těch letech mě práce stále baví, neboť je různorodá a stále se děje něco nového. Když si potřebuji vyčistit hlavu a zrelaxovat, jóga nebo dlouhé procházky se psem jsou to nejlepší.

			Michal Privara

Michal Privara

Jsem Michal Privara a pocházím z Podkrkonoší. Po 16 letech práce ve fabrice jsem potřeboval změnit povolání a začal jsem pracovat u firmy Förch jako OZ. Sortiment mi nebyl úplně cizí, ale o obchodu jsem nevěděl vůbec nic. Měl jsem jen pocit, že když je dobrý produkt a kvalitní zázemí, je to pak už jen o mě, jestli se chci prosadit. A já fakt chtěl. Začátek nebyl vůbec lehký, ale postupně začali přibývat zákazníci a šíře prodávaného sortimentu, což se projevilo v růstu obratu a tím i mé výplaty.

V roce 2014 jsem se z osobních důvodů stěhoval do Prahy a byl mi umožněn posun na pozici KAM pro Prahu a Středočeský kraj. Za to jsem rád, protože při této práci, potkávám spoustu zajímavých lidí a dostanu se na zajímavá místa. V soukromý mě naplňuje sport a čas strávený s rodinou.

			Ivo Mareček

Ivo Mareček

Ke společnosti FÖRCH jsem přišel v roce 2008 se zkušenostmi s prodejem textilu do maloobchodu. Musel jsem se naučit a pochopit odlišnosti přímého prodeje v technické oblasti a poznat úplně jiný typ zákazníků. Přes těžký začátek a odlišný sortiment jsem se i s pomocí kolegů stal jedním z nejúspěšnějších a nejdéle sloužících obchodních zástupců.

Zajímavá práce v terénu, žádný stereotyp, vlastní zodpovědnost za výsledek, stále nové produkty – to jsou důvody, proč i nadále považuji prodej za atraktivní povolání a svou volbu zaměstnavatele za správnou. S nadsázkou rád říkám, že jsem manažerem svého regionu. Volný čas vyplňuji turistikou, in-line bruslemi a stolním tenisem.

Nastavení cookies